Katalog Katalog Pdf Katalog İndir
Üye Ol

HAKKIMIZDA

     2011 yılında Aktör Otomotiv olarak başladığımız yedek parça sektöründe ürettiğimiz ürünleri pazarlama amacıyla 2015 yılında CEOTECH OTOMOTİV A.Ş. kurulmuştur.
     CEOTECH OTOMOTİV A.Ş. yeni ürün tasarımı geliştirilmesi amacı ile ciddi çalışmalar yapmaktadır.Bu süreçte tüm imalat ve tasarımla ilgili ürünler dikkate alınarak kullanışlı modern kaliteli ürünler üretmektedir.Yapılacak ürünler çok titiz çalışmalar ile tasarım aşamasında tüm kriterler dikkate alınarak hazırlanır.
     CEOTECH OTOMOTİV A.Ş. kaliteyi sadece ürettiği ürünlerde değil pazarlama ağı ile de ön planda tutmayı amaçlamıştır.Hizmet felsefemiz sürekli müşteri memnuniyetidir.Müşteri ilişkilerini uzun vadeli düşünen satış öncesi ve sonrası hizmetleri ön planda tutmayı ilke edinmiştir.
     Bu amaç doğrultusunda hizmet kalitesini korumak için yalnızca bölümünde uzmanlaşmış ve güvenilir firmaların temsilciliğini yapmaktadır.Müşteri hizmetlerinde ve üretimde kalitenin ancak yetişmiş insan gücü ile sağlanabileceğine inanan CEOTECH OTOMOTİV A.Ş. sektörün en tecrübeli kadrosuna sahiptir.Biz CEOTECH OTOMOTİV olarak siz değerli müşterilerimizle çalışmaktan mutluluk duyacağımızı belirtir , saygılarımızı sunarız...